Харків запрошує Вас до 5 вражаючих місць

Харків запрошує Вас до 5 вражаючих місць

Харків – одне з найбільших міст України, якому вже майже 4 сотні років. Найбільший транспортний вузол, промисловий, освітній і культурний центр країни.

Ми вже багато розповідали вам про харківські парки, вулиці, музеї – сьогодні трішки про пам’ятники.

Пам’ятник Тарасу Шевченку
Пам’ятник великому Кобзареві в Харкові, зведений в 1935 році, вважається кращим втіленням образу Шевченка в монументальному мистецтві. Висота фігури – 5,5 м, а монумента – 16 м. Поет зображений у дусі соцреалізму: величезна фігура Кобзаря в оточенні таких же борців за волю, серед яких і герої Шевченківських творів, і звичайні селяни.

Ейфелева вежа
Харківська Ейфелева вежа менша за оригінал у 10 разів, і служить оглядовим майданчиком. Її висота сягає 35 метрів. Така незвичайна споруда була зведена в 2012 році. Вежа є частиною торговельно-розважального центру «Французький бульвар», що пояснює природу її появи в Харкові.

Пам’ятник програмісту
Харків вважають студентською столицею. У 2010 році Харківський Національний університет відзначив своє 80-річчя. На честь такої події на вході до навчального закладу було встановлено Пам’ятник студенту, або програмісту. Бронзовий молодик сидить на лавці з ноутбуком в руках і з вдумливим поглядом у хмари.

Пам’ятник персонажам 12-ти стільців
Елочка-Людоєдочка, Кіса Вороб’янінов і Остап Бендер – легендарні герої роману Ільфа і Петрова «12 стільців». У Харкові їх можна зустріти біля ресторану на вулиці Ярослава Мудрого, 21.

Пам’ятник козаку Харьку
Чи знаєте ви, хто заснував місто Харків? Розповідають про такого собі міфічного козака. Кінна скульптура козака Харько (Харитона) височить на початку проспекту Науки. Бронзовий воїн підняв спис в готовності захищати місто від ворогів. Монумент також називають Пам’ятником засновникам міста. Цю роботу відомого скульптора Зураба Церетелі встановили до 350-річчя заснування міста.

Як доїхати з Полтави до Харкова?
Просто!
Автобусні рейси кожну годину – сорок хвилин.
Щоб придбати чи забронювати квитки достатньо зайти на сайт автовокзалу (чи завантажити собі мобільний додаток і завжди мати його під рукою) та придбати квиток.

➡️Скачати мобільний додаток через Google play: https://cutt.ly/UgMqy02