А з Полтави до Чернівців є зручний автобусний рейс. Знали про це?

А з Полтави до Чернівців є зручний автобусний рейс. Знали про це?

Місто Чернівці є історичним центром Буковини та одним з ключових культурних центрів Західної України. У ХІХ столітті місто перебувало у складі Австро-Угорської імперії, тому вся спадщина і елементи культури тодішньої Європи збереглися тут по нинішній час. Недарма кажуть, що Чернівці – маленький Париж. У місті майже 700 пам’яток та об’єктів культурної спадщини, з яких 25 – загальнонаціонального значення.

А з Полтави до Чернівців є зручний автобусний рейс. Знали про це?
Якщо ні – занотуйте собі деталі та поспішіть скористатися!

Отож, рейс ХАРКІВ – ЧЕРНІВЦІ
17:10 – відправлення з центрального автовокзалу Полтави.

Маршрут руху автобуса:
– Полтава
– Пирятин
– Бориспіль
– Київ
– Житомир
– Хмільник
– Хмельницький
– Кам`янець – Подільський
– Чернівці

Вартість квитка – від 660 гривень.

Придбати квитки найзручніше, скориставшись нашими онлайн ресурсами – сайтом чи мобільним додатком.
➡️Скачати мобільний додаток через Google play: https://cutt.ly/UgMqy02
➡️Скачати додаток через AppStore: https://cutt.ly/fgMqaml

Заходьте на наш сайт ➡️ https://avtovokzal.pl.ua/, шукайте пряме посилання на скачування, або ж купуйте квитки безпосередньо на сайті.

ЧИМ ВАС ВРАЗЯТЬ ЧЕРНІВЦІ?

Найвідоміша вулиця міста носить ім’я Ольги Кобилянської, раніше вона називалася Панською. Побутує красива легенда, що раніше тротуари біля цієї вулиці підмітали букетами троянд. Недалеко розташований краєзнавчий музей, аптека-музей, старовинні Німецький і Польський народні будинки, а також безліч ошатних магазинчиків і кафе.

Далі дорога з вулиці приведе тебе до чернівецької Ратуші на Центральній площі. Панно біля пам’ятника Шевченку розповість про першу історичну згадку про Чернівці.

Міська ратуша на Центральній площі – це дуже цікаве місце, яке ми тобі рекомендуємо відвідати. Будівлю почали споруджувати в 1843 р. під керівництвом інженера Адольфа Марина і архітектора Андреаса Микулича, саме тому Ратуша побудована в кращих європейських традиціях.

З балкона на вежі, який раніше служив в якості пожежного дозору, відмінно видно старе місто. У наш час щодня рівно о 12:00 тут розігрується справжня вистава – на всі чотири сторони міста звучить мелодія «Марічки», яку грає трубач.