Львів – місто неповторного шарму та аромату

Львів – місто неповторного шарму та аромату

Тут пахне кавою і шоколадом. Кожен будинок, дворик, камінь бруківки – ціла епоха. Якщо ви вирішили приїхати сюди в найближчі вихідні, ділимося інформацією про найкрасивіші місця цього міста, які варто відвідати цієї зими!

А також – як комфортно доїхати до Львова з Полтави автобусом з центрального автовокзалу Полтави.

Придбати квитки найзручніше, скориставшись нашими онлайн ресурсами – сайтом чи мобільним додатком.

➡️Скачати мобільний додаток через Google play: https://cutt.ly/UgMqy02
➡️Скачати додаток через AppStore: https://cutt.ly/fgMqaml

Заходьте на наш сайт ➡️ https://avtovokzal.pl.ua/, шукайте пряме посилання на скачування, або ж купуйте квитки безпосередньо на сайті.

Попри те, що всі культові місця міста зосереджені в Старому місті, обійти все неможливо за один день. Кожен раз, приїжджаючи до Львова, ви будете відкривати для себе щось нове, незвідане. Це місто неможливо пізнати до кінця – воно зберігає безліч таємниць, а взимку ще й дарує казкову атмосферу.

ОТОЖ, КУДИ ВАРТО ПІТИ У ЛЬВОВІ ВЗИМКУ?

Каток – це спосіб зігрітися під час екскурсії по Львову. На північній стороні площі Ринок цієї зими також змонтували льодову ковзанку. Її площа близько 990 кв. м. Ковзанка працюватиме аж до 15 березня. Крім льодової арени, тут обладнали також і будиночки для гардероба і прокату ковзанів.

Кнайпа “Лівий берег” – це пивна, яка знаходиться в старовинних підвалах Львівської опери на березі підземної річки Полтва. Колись ця річка відігравала важливу роль в історії міста, виконуючи функцію рову і захищаючи містян від нападу з заходу і півночі, але в середині XIX століття вона була укладена в колектор.

Тут же відкритий музей Львівської опери, де регулярно проходять виставки живопису, живі концерти, кулінарні вечори, творчі зустрічі. Кухня – європейська, італійська