Шановні пасажири! Зверніть увагу!

Шановні пасажири! Зверніть увагу!

Міжнародний автобусний рейс ДНІПРО – СВИНОУЙСЬЦЕ з центрального автовокзалу Полтави у березні відправлятиметься ПО ПАРНИХ ЧИСЛАХ.

09:59 – час відправлення.

Нагадаємо маршрут руху автобуса:
– Полтава
– Хелм
– Люблін
– Варшава Заходня
– Познань
– Гожув – Велкпольський
– Щецин
– Голенюв
– Свиноуйсьце

Придбати квитки найзручніше, скориставшись нашими онлайн ресурсами – сайтом чи мобільним додатком.
➡️Скачати мобільний додаток через Google play: https://cutt.ly/UgMqy02
➡️Скачати додаток через AppStore: https://cutt.ly/fgMqaml

Заходьте на наш сайт ➡️ https://avtovokzal.pl.ua/, шукайте пряме посилання на скачування, або ж купуйте квитки безпосередньо на сайті.

Приморське містечко з дивною назвою Свиноуйсьце розташоване на 40 маленьких острівцях і сьогодні одне з найвідвідуваніших міст польської Балтики. Щорічно сюди приїжджають більше 2,5 мільйонів туристів з усього світу. Для порівняння – соляні шахти Величка відвідують близько 1 мільйона гостей. Унікальна флора і фауна, неповторні пейзажі і найширший пляж на Балтійському морі – головні принади Західного Помор’я. Свиноуйсьце може похвалитися і найтеплішою морською водою в Польщі – її температура досягає 25 градусів вище нуля, що для Балтики вельми нехарактерно.

Свиноуйсьце на повну використовує своє унікальне острівне розташування. Три острови – населені, інші абсолютно вільні від втручання з боку будь-якої сфери промисловості. Це справжній атракціон для любителів риболовлі та водного туризму. Нещодавно був упорядкований головний міський парк, в якому ростуть реліктові рослини. Також тут пролягає найдовша в Європі транскордонна пішохідна дорога, яка з’єднує дві частини імператорської здравниці, розміщені на польському та німецькому березі острова Узнам.

Ще один привід для гордості Свиноуйсьце – кращий пляж в Європі. У 2012 році пляж в цьому місті за своєю красою та благоустроєм обійшов навіть славнозвісні піщані пляжі Греції та Іспанії. Крім того – ось уже протягом 8 років він стає володарем престижної міжнародної нагороди «Блакитний прапор», яка присуджується місцям для купання, котрі відповідають найвищим стандартам чистоти, якості і безпеки.