Варшава, як і інші великі міста Європи

Варшава, як і інші великі міста Європи

Варшава, як і інші великі міста Європи, стрімко розвивається, тут відкриваються нові заклади, проходять фестивалі вуличної їжі, арт-ярмарки, гаражні розпродажі й техно-вечірки.

Нагадуємо, що до Варшави просто доїхати міжнародним автобусним рейсом з Кременчука.

Найпопулярніші регулярні рейси :
– 02:00 – Запоріжжя – Гожув-Велкопольский (вартість квитка 1250 грн.)
– 05:05 – Запоріжжя – Свебодзін (1250 грн.)
– 09:30 – Павлоград – Щецин (1250 грн.)
– 09:50 – Кривий Ріг – Щецин (1250 грн.)
– 09:50 – Запоріжжя – Щецин (1250 грн.)

Придбати квитки найзручніше, скориставшись нашими онлайн ресурсами – сайтом чи мобільним додатком.
➡️Скачати мобільний додаток через Google play: https://cutt.ly/UgMqy02
➡️Скачати додаток через AppStore: https://cutt.ly/fgMqaml

Заходьте на наш сайт ➡️ https://avtovokzal.pl.ua/, шукайте пряме посилання на скачування, або ж купуйте квитки безпосередньо на сайті.

Ми підібрали Топ-3 нетипових місць, які варто відвідати у Варшаві цієї весни:

1.Soho Factory – активна арт-платформа, де проходять концерти, виставки відомих художників, фестивалі танцю, маркети молодих дизайнерів, фестивалі вуличної їжі. Це місце класно відвідати, якщо ви втомилися від музеїв, екскурсій і хочете дізнатися, чим живе місто.

2. Leica Gallery – хороша альтернатива виставкам картин – фотогалерея. Галерея Leica була відкрита у 2010 році й знайомить відвідувача з сучасною документальної та художньою фотографією. Тут представлені роботи польських та закордонних фотографів. Галерея є частиною мережі Leica Galleries Network, яка має 13 об’єктів по всьому світу в таких містах як Франкфурт, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Париж, Токіо та інші.

3. Cuda na Kiju – поляки великі любителі пива. В їх культурі існує поняття «multitap-бар» – це заклади, в яких продають різні сорти розливного пива місцевих та закордонних пивоварень. Cuda na Kiju – триповерховий multitap-бар, в якому є 16 видів розливного пива, а для вимогливого відвідувача – кілька видів вина і смачні вечері. Такий заклад, однозначно, must visit у нашому списку.