Чим же цікава Білорусь восени?

Чим же цікава Білорусь восени?

Білорусь – країна озер, густих лісів і красивих середньовічних замків. Утім, вона не надто користується популярністю сперед мандрівників з України. Туди їздять до родичів і друзів, по роботі, але не як туристи. А дарма – в Білорусі є на що подивитися! І їхати зовсім близько – Київська область межує з Гомельською.

ЯК ДОЇХАТИ З ПОЛТАВИ?

Міжнародним автобусним рейсом МАРІУПОЛЬ – МІНСЬК. З 28 вересня він поновив свій рух.

📌01:45 – відправлення з центрального автовокзалу Полтави.

Рейси виконуються у понеділок, середу, п”ятницю та суботу.

Маршрут руху автобуса:
✔️ Гомель (вартість квитка 450 грн.)
✔️ Бобруйск (квиток 600 грн.)
✔️ Мінськ (650 грн.)

Більше інформації завжди можна отримати у фахівців нашого контакт-центру за телефонами:
📲(095) 228-0000
📲(096) 228-0000
📲(063) 228-0000

ЧИМ ЖЕ ЦІКАВА БІЛОРУСЬ ВОСЕНИ?

Будинок-музей Шагала. Щоб побачити це пам’ятне місце, потрібно доїхати в Вітебськ, на Покровську вулицю, 11. Саме тут жив знаменитий художник, яким пишаються всі білоруси. Відвідавши арт-центр, ви зможете помилуватися графічними роботами майстра.

Борисів камінь. Цей унікальний артефакт розташований в Полоцьку. В осінню пору камінь виглядає особливо суворо, нагадуючи туристам про швидкоплинність життя. На валуні висічений таємничий текст і зображення хреста. Знайти цей «білоруський Стоунхендж» можна на Замковій вулиці, будинок 1.

Гольшанський замок. Величні руїни замку знаходяться в Гродненській області (неподалік від містечка Гольшани). Виїхавши з цього населеного пункту, рухайтеся в напрямку Юратік. Праворуч від дороги ви побачите руїни.

Озера, парки, Біловезьку Пущу та етнопоселення лишіть для подорожі навесні. Зараз же неквапно прогуляйтеся вуличками Гомеля та Мінська і обов”язково сфотографуйтесь біля пам”ятника бобру в Бобруйську. Кажуть, таке фото приносить щастя!