Одесса знає чим потішити осіннього туриста

Одесса знає чим потішити осіннього туриста

Зазвичай в Одесу їдуть влітку. Сонце, море, пляж – що ще потрібно? Але якщо ви хочете побачити справжню і щиру “Приморську перлину” без натовпів туристів, насолодитися вечірньою прохолодою приїжджайте восени. Саме в цей час зручніше за все оглядати численні пам’ятки, фотографуватися на тлі моря, відвідати всі цікаві і автентичні ресторани і кав”ярні.

Вже збираєтесь?

ЧОМУ Ж ВАРТО ПОЇХАТИ ДО ОДЕСИ САМЕ ВОСЕНИ?

Восени немає спеки. Це головний аргумент для тих, хто її не переносить. Напівпорожні осінні пляжі мало придатні для засмаги та купання. Але зате нарешті можна насолодитися видами, вибратися на пікнік біля моря, влаштувати романтичне побачення або зустрітися з друзями на березі.

В кінці сезону Аркадія перестає бути суцільною дискотекою. Восени тут приємно пройтися з дітьми або рідними.

Обов’язково погуляйте ще і по Французькому бульвару. Тут повно архітектурних пам’яток, що губляться влітку поміж сотень туристів. Тут маса затишних дворів і скверів, Ботанічний сад, Одеська кіностудія. Всюди зустрічаються старовинні маєтки меценатів, купців і відомих міських діячів.

Хоча літній сезон позаду, Одеса все ще радує асортиментом риби і фруктів. Це стосується не тільки покупок в магазинах і на Привозі, а й ресторанного меню з сезонними салатами, смузі, коктейлями та іншими цікавими стравами.

Крім того, восени різко і помітно знижуються ціни. Це вартість житла, розваг, продуктів екскурсій до цікавих місць.

Відмінний час і привід відвідати Одеський художній музей.

Довідки за телефонами:
📲(095) 228-0000
📲(096) 228-0000
📲(063) 228-0000