Затишне закарпатське містечко Мукачево

Затишне закарпатське містечко Мукачево

Затишне закарпатське містечко Мукачево колись розташувалося точно на перетині європейських торговельних шляхів. Зараз це місто-калейдоскоп, а відтак – на радість гостям і самим мукачівцям! – місць, куди можна піти в Мукачеві, безліч.

І якщо раніше полтавці мали змогу дістатися до Мукачевого лише потягом, то вже з 27 ВЕРЕСНЯ зможуть доїхати до цього оригінального, славного міста АВТОБУСОМ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ!

НАЗВА РЕЙСУ: Запоріжжя-Кошице

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ У ПОДОРОЖІ ДО МУКАЧЕВОГО?

Приїхавши в Мукачево, в першу чергу відвідайте найстарішу і найславнішу споруду міста, яка ніби пронизана історією й нерозгаданими таємницями – це Мукачівський замок Паланок. Він належав князівським родам Коріатовичів, Ракоці; витримував військові облоги та овіяний легендами.

В міській ратуші, збудованій у неготичному стилі не так давно – 1903 року, нині міститься міська рада, книгарня та туристичний центр. Мукачівська ратуша у всі часи була адміністративною будівлею міста, розташована в центрі, на площі Миру. В

Костел Св. Мартина — одна з найвизначніших пам’яток міста. Споруда оформлена у світло-коричневій кольоровій гамі. Найвища башта костелу прикрашена годинником, а портал при вході – склепінчастою аркою з колонами. Не менш відомим за костел є орган «opus», встановлений тут 1913 року Отто Рігером з Будапешту. Перлина кафедрального костелу — древня каплиця Св. Йосифа, яка датується XIV ст.

Білий дім в Мукачевому являє собою розкішний палац. Це одна з туристичних мек міста, що раніше була резиденціює князів Ракоці.

Більше інформації за телефонами:
📲(095) 228-0000
📲(096) 228-0000
📲(063) 228-0000