Ми зібрали 9 причин, чому осінні мандрівки варті вашого часу

Ми зібрали 9 причин, чому осінні мандрівки варті вашого часу

  • Автор запису:
  • Категорія запису:В дорогу

Прохолодні ночі та глибоке синє небо ще у серпні натякали нам, що осінь таки не за горами. І ось вона прийшла. Ось вам 9 причин, чому осінні мандрівки варті вашого часу.

1. Виграти ще трохи літа можна тільки подорожуючи.
З приходом осені кількість сонячного світла у наших широтах різко скорочується, що є розповсюдженою причиною депресій. Подорожуйте до сонячних країв!

2. У подорожах сам-на-сам теж є щось прекрасне.
Для багатьох початком року є саме осінь, а не Новий рік. Причину цьому можна шукати в традиціях, адже ще з часів Київської Русі саме у вересні християни відзначали день Новоліття. Подорожі на початку старовинного нового року – це можливість краще пізнати себе, скласти нові плани та набратися сил на їх втілення.

3. „З депресії є 2 виходи – аеропорт і вокзал“.
Осінь асоціюється із завершенням природного циклу життя. Якщо ви заплануєте мандрівку, то часу сумувати не буде: спочатку планування, потім сам процес, потім гарні спогади та підбиття підсумків.

4. Якщо для вас вересень – це не про школу, то нехай він буде про подорожі.

5. Зекономте на подорожах в низькому сезоні.
От вам і практична причина вдалих осінніх подорожей – туристичний сезон закінчується і ціни на транспорт, проживання, розваги стрімко падають. Абсолютно реально у жовтні чи листопаді з’їздити, наприклад, у Польщу, Чехію чи Італію удвічі дешевше, ніж у серпні-липні.

6. Влаштуйте собі осінню відпустку.
Літні відпустки забулися, особливо це відчутно в офісах. Холодно, сумно… Годі грітися спогадами! Час влаштувати собі осінню відпустку!

7. Подумайте про принцип відпочинку кожного сезону.
Втомлені європейці придумали собі таку корисну традицію: їздити кудись на 1 тиждень кожного сезону. І ми думаємо, що це дуже цікава ідея 🙂

8. Вийдіть із зони комфорту, адже осінь – це пора змін.
Корисно деколи поставити себе у якусь нетипову ситуацію. Такі “вправи” допомагають розширити мислення і отримати незрівнянний досвід.

9. Підлаштуйте подорож восени під свою визначну дату.
Якщо восени у вас день народження, день весілля, започаткуйте гарну традицію відзначати чергову річницю у подорожі.

Пам”ятаєте, де купити зручно квитки?