Сумуєте за Італією, є чудова новина

Сумуєте за Італією, є чудова новина

Маємо неймовірну новину для тих, хто давно сумує за подорожами до ІТАЛІЇ! Нарешті відновлено автобусне сполучення з цією країною! Полтавці вже з наступного тижня зможуть придбати квитки на зручний міжнародний автобусний рейс ЗАПОРІЖЖЯ – ЛАТІНА.

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ У ПОДОРОЖІ ДО САЛЕРНО?

✅У центрі міста знаходиться Кафедральний собор Сан Маттео, побудований в 1076-1085 роках. Собор був зведений на честь святого Матвія, одного з чотирьох авторів Святого Письма і покровителя міста. Його мощі з 954 року зберігаються в склепі під головним вівтарем собору.

✅Багатьох туристів приваблює Папська капела – це каплиця, побудована з каміння давньоримського храму. Усередині капелу прикрашають тисячолітні фрескові розписи.

✅Своїм фасадом на міську набережну дивиться Палац Санторо. Це семиповерхова будівля, що нагадує казковий палац, зведений в рідкісному архітектурному стилі Коппеде.

✅Фортеця Арекі – це основна мета туристів, що гуляють в околицях міста. Це великий замковий комплекс, розташований на висоті 263 м над рівнем моря. Після тривалих реставраційних робіт фортечна будівля перетворилася в музей, де можна споглядати старовинні колекції зброї, монет і кераміки.

✅На вулиці via Arce знаходяться фрагменти древнього водогону, який був побудований в IX столітті. Акведук охоплював все місто і був гордістю інженерів і будівельників того часу.

✅У 2009 році в історичному палаці Галдіері відкрився музей Роберто Папі. Оригінальність цього музею полягає в тому, що експонатами тут служать медичні інструменти, які створювалися людиною з XVII століття.

Більше інформації про рейси за телефонами:
📲(095) 228-0000
📲(096) 228-0000
📲(063) 228-0000