Ужгород – затишне містечко європейського типу

Ужгород – затишне містечко європейського типу

Ужгород – затишне містечко європейського типу. Місто має багату історію, чудові набережні, кав’ярні із найкращою кавою в Україні, маленькі вулички, які так і ваблять по них пройтися.

І якщо раніше полтавці мали змогу дістатися до Ужгорода лише потягом, то вже з 27 ВЕРЕСНЯ зможуть доїхати до цього оригінального, славного міста АВТОБУСОМ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ!

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ У ПОДОРОЖІ ДО УЖГОРОДА?

Ужгородський замок

Перше, що спадає на думку, то це велична фортеця, яка розташована на Замковій горі. Історія граду оповита легендами та загадками. Вік фортеці сягає майже тисячі років. Замок має величний вигляд. Його перебудовою у 16 столітті займалися італійські майстри, які привнесли ренесансні мотиви в архітектуру палацу. Власники замку постійно змінювалися, але кожен залишив про себе згадку.
На території Ужгородського замку знаходиться внутрішнє подвір’я. Там можна побачити прекрасний сад, міфічні статуї, а також фундамент церкви Св. Юрія, яка датується 14 століттям.

Скансен, або Музей просто неба

Відвідавши замок, обов’язково зайдіть до скансену, який знаходиться одразу ж біля фортеці по правий бік, будете приємно вражені. Музей просто неба в Ужгороді було створено одним із перших в Україні. Тут зібрані матеріали із усіх куточків Закарпаття, представлені хатини етнічних груп та національних меншин. Це не просто музей у класичному вигляді, а ціле старе село.

Ботанічний сад

Без сумніву, цей сад можна назвати окрасою Ужгорода. У ботанічному саду царює атмосфера спокою, а хвойні рослини наповнюють повітря приємним ароматом. Тут представлені унікальні види флори, зібрані зі всього світу. Магнолія, сакура, софора японська, верба вавілонська і багато інших.