Прага – старовинне місто з багатою історією

Прага – старовинне місто з багатою історією

Прага – старовинне місто з багатою історією. Тут в будь-яку пору року натовпи туристів і чимало унікальних місць, що змушують серце битися частіше.

Отож, осіння пропозиція для мешканців КРЕМЕНЧУКА!
Поспішіть відвідати Прагу ще цього року, відчуйте її дух та смак, наповніться її історією та унікальним романтичним настроєм.

Маєте таку нагоду, адже вже від сьогодні, з автовокзалу Кременчука можна поїхати до Праги, скориставшись прямим міжнародним автобусним 🚃 рейсом ЗАПОРІЖЖЯ – ПРАГА!

ЩО ТРЕБА ЗРОБИТИ В ПРАЗІ ОБОВ”ЯЗКОВО?

1. Відвідати Костніцу в Седліце. Це церква в Чехії, інтер’єр якої зроблений повністю з кісток. Зовні це звичайний будинок, але вражає і перехоплює подих. Лампи, картини, вази – все зроблено з людських кісток і черепів. Кожна деталь оброблена і вибілена вручну монахами костелу.

2. З’їсти трдельник. Це чеські фірмові трубочки з листкового тіста. Продавці наповнюють їх начинкою на ваш вибір – морозивом, шоколадом, фруктами і чим завгодно. Але класика, варта уваги – це трдельник із шоколадом.

3. Сфотографуватися під Карловим мостом. Саме «під», а не «на». Адже на самому мості туристів дуже багато – не важливо, який це день тижня, пора року або доби. А от під мостом дуже красиво і там побачите тільки лебедів. Птахи досить доброзичливі і вже підгодовані гостями столиці, отже без побоювання будуть пригощатися булкою і позувати для фото.

А що ви любите у Празі?