Білефельд є найбільшим містом регіону Оствестфален-Липе (Німеччина)

Білефельд є найбільшим містом регіону Оствестфален-Липе (Німеччина)

Білефельд є найбільшим містом регіону Оствестфален-Липе (Німеччина) та його економічним центром. У місті проживає понад 330 тис. мешканців. Білефельд був заснований у 1214 році графом Германом фон Равенсбергом. У XV столітті місто входило до Ганзейського союзу. Білефельд також відомий, як центр виготовлення тканини із льону та “місце народження” пекарського порошку, який винайшов та запатентував доктор Август Откер.

📝ЩО ПОДИВИТИСЯ В МІСТІ?

Для цінителів архітектури
Німеччина відома розкішними замками. І ось в цьому місті вражає замок Шпаренбург. Його почали зводити практично відразу після заснування Білефельда – в 1240 році. Правда, велося будівництво 10 років. Цей замок – головна оборонна споруда міста. Не раз фортецю брали в облогу, однак Шпаренбург витримував будь-які напади. А не так давно замок реконструювали, а ще відкрили кілька оглядових майданчиків.

Музеї
Один з найбільш привабливих для туристів розташований в садибі 7 століття. Це Музей природознавства. Усередині представлена ​​багатюща колекція мінералів. Ще там нерідко проводять різноманітні виставки.

Цікавий і Музей селянського життя. Відкрили його в 1917 році. Експозиція знаходиться під відкритим небом. Тут можна подивитися на ткацькі верстати та інші старовинні вироби. На території музею є ще пекарня XVIII століття і вітряк.

А якщо хочеться подивитися на щось сучасне, то можна сходити до університету Білефельд.

📝ЯК ДОЇХАТИ З ПОЛТАВИ?
З центрального автовокзалу Полтави до м. Білефельд можна доїхати двома міжнародними автобусними рейсами:

ℹ00:20 – Дніпро – Прага, вартість квитка💳 – від 2550 грн.

– 00:30 – Запоріжжя – Дюссельдорф, вартість квитка – від 2326 грн.