Трускавець – не лише одним із найстарших курортів України

Трускавець – не лише одним із найстарших курортів України

Трускавець – не лише одним із найстарших курортів України. Він – у лідерах за кількістю відпочивальників серед бальнеологічних курортів.Сюди їдуть оздоровитися як українці, так і люди з інших країн. Чимало тут можна зустріти поляків, білорусів, азербайджанців, молдаван.

ЗА ЩО ТРУСКАВЕЦЬ ОБИРАЮТЬ ІНОЗЕМЦІ?
Варто розуміти, що Трускавець – це єдине у світі місце видобування унікальної лікувальної води «Нафтуся». Крім того, місто знаходиться в екологічно чистому районі, що дуже приваблює любителів «зеленого» туризму.

На території курорту діє 28 сучасних клінік і 14 добре обладнаних лабораторій, серед яких – імунологічна, імуноензимантична, клініко-бактеріологічна та інші. Тож у місті є всі умови для проведення курсу лікування хвороб від етапу діагностики – аж до реабілітації завдяки цілющим водам.

Крім закладів оздоровлення, у Трускавці є також чимало розваг. Наприклад, у місті розташований єдиний в Західній Україні дельфінарій.

УКРАЇНЦІ ТЕЖ ОБИРАЮТЬ ТРУСКАВЕЦЬ
У санаторіях Трускавця лікують широкий спектр захворювань: хронічний пієлонефрит, аномалії розвитку нирок і сечового міхура; сечокам’яні хвороби; хронічний простатит; везикулит та цистит; гепатит; жовчнокам’яні хвороби; хронічний бронхіт і трахеїт; емфізему легень і бронхіальну астму; захворювання хребта й суглобів та багато іншого.

ℹЯК ДОЇХАТИ З ПОЛТАВИ?
З центрального автовокзалу Полтави кожної середи та суботи можна доїхати до Трускавця комфортним міжнародним автобусним рейсом Дніпро – Прага.

⏰Час відправлення: 00:20

Автобус їде через Київ, Житомир, Львів, Рівне.

Вартість квитка💳: 800 грн.