Курорт Східниця – гірське містечко, розташоване у Карпатах

Курорт Східниця – гірське містечко, розташоване у Карпатах

Курорт Східниця – гірське містечко, розташоване у Карпатах. За надзвичайну красу, хвойні ліси, різнотрав’я гірських луків її називають «Українською Швейцарією».

🌕ЧОМУ ТУДИ ВАРТО ПОЇХАТИ?
Відпочинкові комплекси європейського класу, санаторії та вілли (на будь-який смак та гаманець), цілюще повітря гірської місцевості, 38 джерел дарують здоров`я, відновлення та енергію.

🌕ЩО ПОДИВИТИСЬ?
1. Музей Омеляна Стоцького. Тут зібрані речі з життя першовідкривача Східницького родовища мінеральних вод, серед яких є портфель Омеляна Стоцького, улюблене крісло його дружини та чорний рояль – старий свідок музикальних звершень дослідника.

2. Кімната-музей народного побуту, розміщена в приміщенні школи. Експозиція музею складається з відділів: прядіння і ткацтво; чинбарство і кушнірство; деревообробні промисли і ремесла, та гончарство.

3. Ландшафтний Парк «Святого Пантелеймона Цілителя»: тут можна не лише гуляти, кататися на велосипеді, а також глибше пізнати історію курорту. У парку відтворили макети нафтових качалок, які використовувалися тоді, коли нафтова промисловість Західної України тільки почала зароджуватися. Прогулюючись парком, можна натрапити на ялиновий ліс, де знаходяться джерела залізної №15 і гліцеринової води №357.

🌕ЩО СКУШТУВАТИ?
Телятина, свинина та індик на вертелі, Бограч, деруни по-карпатськи, форель – це лише малий перелік всього, що готують в Східниці.

🌕ЩО ПРИВЕЗТИ З ПОДОРОЖІ?
Водичку з джерела 2С в скляній тарі; Східницькій мед; Вироби карпатських народних умільців; Рибку, виловлену власноруч; Сувенір на згадку про фортецю «Тустань».

📝ЯК ДОЇХАТИ З ПОЛТАВИ?
Прямим міжнародним автобусним рейсом Дніпро – Прага.

💳Вартість квитка до Східниці: 850 грн.