Робимо все для того, щоб ви мали змогу дістатися туди, де вас чекають

Робимо все для того, щоб ви мали змогу дістатися туди, де вас чекають


avtovokzal.pl.ua

#Автовокзал_Полтава робить все для того, щоб ви мали змогу дістатися туди, де вас чекають. В межах України та за кордон нині відкрито чимало автобусних рейсів.

МАЄМО ДЛЯ НАШИХ ПАСАЖИРІВ ЩЕ ОДНУ РАДІСНУ НОВИНУ!

На рейсі Дніпро – Прага додано зупинки в містах: Єленя Гура, Ліберець, Млада Болеслав та Прага.

ЩО ЦІКАВОГО У МІСТАХ НА МАРШРУТІ?

ЄЛЕНЯ ҐУРА
Головним історичним місцем тут є Ратушна площа. Нещодавно Старий ринок оздобили «пряниковими» будиночками. У будівлі ратуші, зберігаючи традиції старовини, розмістилася сьогоднішня адміністрація міста. Цікаво, що одну зі стін історичної будівлі прикрашає бюст оленя — древній символ міста. Поблизу ратуші розташований фонтан Нептуна. А в стінах місцевої православної церкви замуровані покаянні хрести.

ЛІБЕРЕЦЬ
Найбільше місто Північної Чехії, розташоване на горі Йештед, вважається її “німецькою столицею”. Тут найбільше туристів в розпал зимового лижного сезону. Це прекрасне місце для сімейного відпочинку – у вільний від катання на лижах час діти можуть розважатися в дитячих центрах, відвідувати аквапарк і найстаріший в Богемії зоопарк. Дорослі ж можуть віддати належне прекрасній картинній галереї та музеям міста.

МЛАДА БОЛЕСЛАВ
Головна визначна пам’ятка міста — музей автомобільного концерну Škoda, відкритий в будівлі, де до 1928 року перебували виробничі приміщення. Це ідеальне місце для сімей з дітьми: малеча може бігати, голосно обговорювати побачене, кататися на машинках-толокарах, взяти участь у квесті… Єдине, що все ж заборонено, — чіпати експонати. Крім музею Škoda зверніть увагу на: краєзнавчий музей (тут вам розкажуть про те, як будувався місто, про культуру і звичаї його мешканців, розвитку промисловості, а також про історію замку, в якому зараз розміщено експозиції) та Стару ратушу, побудовану в середині XVI століття.