Тихи – це місто малого Фіата та Ришарда Ріделя

Тихи – це місто малого Фіата та Ришарда Ріделя

Хоча харизматичний лідер групи Dżem загинув майже чверть століття тому, ви все ще можете випити з ним бокал пінистого…
У Тихах варто звернути увагу на приміщення шахтарського Клубу NOT. Клуб запроектований Мареком Дзьєконським і вважається найкрасивішим будинком у Тихах. Будівля нагадує дві, накладені одна на одну, трапеції, при цьому другий поверх більший, ніж перший. Колись тут був закритий елітний клуб.
У свою чергу постмодерністську архітектуру уособлює костел Святого Духа, зведений на початку 1980-х років за проектом Станіслава Нємчика, відомого як Польський Гауді. За задумом автора, храм формою нагадує ковчег. Його інтер’єр прикрашений, зокрема, іконами Єжи Новосельського.
Дещо поза маршрутом стоїть готель “Піраміда”, який також вважається символом міста. Як запевняють його власники, завдяки своїй специфічній формі та розташуванню на чакрамі (місці сили), будівля виділяє позитивну енергію.
Любителям пива слід обов’язково завітати у Музей Тиських Княжих Броварень. Золотистий трунок варять у Тихах з 1613 року. У XIX столітті місцева пивоварня була однією з найбільших в Європі, а через кілька десятиліть експортував пиво навіть у Південну Америку!
Сьогодні Музей лежить на Маршруті пам’яток техніки.
Музей розмістився в невеликій каплиці євангелістів з 1902 р. Тут, поміж іншого, є колекції старих пляшок, фотографій та робочих інструментів. Але відвідувачі можуть також бавитись різними інтерактивними новинками. Екскурсії проводяться кількома мовами, представлений навіть сілезький діалект. Є майстер-класи з експертом дегустації пива, так званим пивним сомельє. А можна тихо випити пива в Тихах самому. Дуже приємний музей у цілому!

ℹЯК ДОЇХАТИ З ПОЛТАВИ?
Просто, зручним та швидким автобусним рейсом Харків – Познань.

⏰Час відправлення з центрального автовокзалу Полтави: 09:15.

Вартість 💳 квитка до м. Тихи – 1800 грн.