Бронювання місць та купівля квитків

Для купівлі квитка вам необхідно:

 1. Вибрати необхідний рейс за вказаним напрямком, використовуючи форму пошуку на головній сторінці сайту;
 2. Заповнити та перевірити всі дані пасажирів;
 3. Ознайомитися з умовами повернення і публічною офертою;
 4. Ввести коректний мобільний номер телефону;
 5. Ввести коректну електронну пошту, на яку будуть вислані квитки;
 6. Натиснути кнопку “Оплатити” і вибрати зручний спосіб оплати.

Для бронювання квитка вам необхідно:

 1. Вибрати необхідний рейс за вказаним напрямком, використовуючи мобільний додаток avtovokzal;
 2. Заповнити та перевірити всі дані пасажирів;
 3. Ознайомитися з умовами повернення і публічною офертою;
 4. Ввести коректний мобільний номер телефону;
 5. Ввести коректну електронну пошту, на яку будуть вислані бланки бронювання;
 6. Натиснути кнопку “Забронювати”.

Зверніть увагу, у кожного бронювання є термін, до якого його необхідно сплатити інакше воно автоматично буде анульовано.

 

Забронювати квиток можна виключно в мобільному додатку avtovokzal. Сплатити заброньований квиток можливо в касах автостанцій або в мобільному додатку

Наявність при собі роздрукованого квитка не є обов’язковою умовою для посадки в автобус, але наявність при собі електронного квитка є обов’язковою умовою для посадки в автобус. Зверніть увагу на те, що якщо ви не зможете показати електронний квиток працівнику автостанції, він має право відмовити Вам у посадці в автобус.

Компанія ТДВ “Полтаваавтотранс” не надає послуг з відправлення посилок автобусними рейсами і не несе відповідальності за ваші особисті домовленості з водієм.

На даний момент ми не маємо можливості оформити знижку за пільговим документом, але докладаємо всіх зусиль, щоб найближчим часом ви змогли скористатися цією послугою.

Ознайомитись з розкладом або наявністю необхідного вам рейсу можна через пошук рейсів на головній сторінці сайту, або ж зателефонувавши до нашого call центру.

Перед покупкою квитків на міжнародні рейси ми наполегливо рекомендуємо ознайомитись з вимогами перетину кордонів між державами за обраним маршрутом і підготувати всі необхідні документи.

Оплатити квиток ви можете одразу ж після оформлення, за допомогою будь-якої картки MasterCard або Visa, а також скористатися іншим зручним для Вас способом з тих, що будуть запропоновані сайтом після формування замовлення.

Після оплати замовлення, сформовані квитки будуть автоматично відправлені на електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.