Рейси і автобуси

Інформацію про всі зміни на рейсі ми отримуємо від перевізника, в зв’язку з чим не можемо виключити варіант скасування рейсу з незалежних від нас причин.

Як тільки перевізник сповістить нас, ми відразу зв’яжемося з вами і попередимо про будь-які зміни на рейсі.

Додаткові дані про рейс і номер автобуса ви завжди можете дізнатися за контактним номером перевізника, зазначеним в вашому квитку.

Зазвичай перевізники відкривають продаж на регулярні рейси за місяць вперед і ви можете заздалегідь придбати квиток на потрібний маршрут.

Оріентовний час у дорозі, інформація про зупинки і очікуваний час прибуття в кінцевий пункт маршруту відображаються на нашому сайті в розкладі рейсів і завжди вказані в квитках.

У той же час, в дорозі бувають випадки, які складно передбачити: непередбачена затримка автобуса в зв’язку з ситуацією на дорозі, перетином державних кордонів або технічними проблемами.

Ми настійно рекомендуємо закладати додатковий час в поїздці і не планувати пересадку на інший рейс або вид транспорту менш ніж через 2 години при внутрішніх рейсах і менш ніж через 8 годин при міжнародних рейсах.

Інформація щодо рейсу, марки автобуса, доступні сервіси та зручності, що надана перевізником, відображається на нашому сайті при купівлі квитка.

Після покупки квитка ви побачите контактний номер перевізника, за яким можна уточнити додаткові деталі.

Зверніть увагу, що перевізник має повне право відмовити пасажиру автобуса в провезенні ручної поклажі або багажу, якщо цей багаж перекриває прохід в транспорті іншим пасажирам, або не відповідає кількості та розмірами.

Інформацію про умови провезення багажу на конкретних рейсах ви завжди можете уточнити у перевізника.